[an error occurred while processing the directive] На Тернопільщині викрито реалізатора незаконно ввезених «іPhone 7»
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

На Тернопільщині викрито реалізатора незаконно ввезених «іPhone 7»

05.10.2016 -

Співробітниками оперативного управління ГУ ДФС у Тернопільській області спільно із працівниками Тернопільської митниці ДФС у ході проведення операції „Рубіж – 2016” встановлено факт реалізації жителем м.Тернополя мобільних телефонів «іPhone 7», ввезених на митну територію України без декларування.

Мобільні телефони були придбані у Польщі та ввезені на територію України через автомобільний пункт пропуску. З метою пошуку покупців тернополянин розмістив оголошення на одному із відомих Інтернет-сайтів.

Згідно з Митним кодексом України не підлягають письмовому декларуванню та не є об’єктами оподаткування митними платежами товари, які ввозяться громадянами на митну територію України у ручній поклажі та/або у супроводжуваному багажі через інші, ніж відкриті для повітряного сполучення, пункти пропуску через державний кордон України, за умови якщо їх сумарна фактурна вартість не перевищує еквівалент 500 євро та сумарна вага не перевищує50 кг(за винятком переліку товарів, визначеного Митним кодексом України).

Однак вартість придбаних у Польщі мобільних телефонів «іPhone 7» перевищувала вказану суму, а тому їх слід було задекларувати під час перетину державного кордону.

За вказаним фактом стосовно реалізатора мобільних телефонів «іPhone 7» співробітниками Тернопільської митниці ДФС складено протокол про порушення митних правил за статтею 472 Митного кодексу України. У нього вилучено 2 мобільних телефони «іPhone 7» вартістю 45,5 тис грн.

За вказане порушення передбачено накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості товарів, які переміщені через митний кордон України без декларування, та їх конфіскацію.